Hoofdmenu Bestuur Verenigingen Districtscompetitie Persoonlijke Kampioenschappen     Foto Archief


Klik hieronder voor de Klasse

DRIEBANDEN-KLEIN 
3e klasse
   
2e klasse
   
1e klasse
 
Hoofdklasse

DRIEBANDEN-GROOT 
1e klasse 

Overgangs klasse


BANDSTOTEN-KLEIN
3e klasse

2e klasse
  
1e klasse
  
hfd klasse
Mededelingen

Klik voor de uitslagen van de District NOO -123 Biljarts Finales links of rechts op de pagina bij de betreffende klasse
Hier staat ook vermeld waar en wanneer de gewestelijke- en nationale finale gespeeld wordt.
De uitslag van deze finales wordt ook vermeld als er deelnemers van het district bij zijn betrokken.

 foto's
Wanneer er foto's worden ingestuurd om deze te plaatsen bij de uitslagen  dan graag een liggende foto maken deze kunnen we makkelijker verwerken.

Uitnodigingen
Willen de verenigingen die finales organiseren de uitnodigingen hiervoor ook sturen naar het secretariaat Nynkesecr@knbb-noo.com o.v.v. uitnodiging finale, zodat we deze ook op de site kunnen plaatsen.

Uitslagen:
Uitslagen op district en gewestelijk niveau kunt u mits ze in biljartprof zijn ingevoerd ook terug vinden via de site van biljartprof https://www.biljartprof.nl/home.php
Mochten de uitslagen van de NK's er nog niet bijstaan dan verwijs ik u naar de site van de KNBB
https://www.carambole.nl/prestatiesport/individueel-pk/alle-pk-evenementen-2021-2022

Agenda finales 2021-2022

September
:
- --  t/m  --     -
Oktober:
- 29 t/m 31    - District finale Driebanden kl 3e klasse bij BV Padberg te Dedemsvaart
November
-  05 t/m 07    - District finale Driebanden kl 2e klasse bij De Klaampe te Westerhaar
-  12 t/m 14    - District finale Driebanden kl 1e klasse bij De Viersprong te Nieuw Amsterdam
-  19 t/m 21    - District finale Libre Dames kl tot 2e klasse bij Harwig te Den Ham
-  26 t/m 28    - Gewestelijke finale Driebanden kl 3e klasse te Gorredijk
December:
-  03 t/m 05    - District finale Libre kl 4e klasse bij Phoenix te Coevorden
-  03 t/m 05    - Gewestelijke finale Driebanden kl 2e klasse te Kampen
-  10 t/m 12    - District finale Libre kl 3e klasse bij BV Padberg te Dedemsvaart
-  10 t/m 12    - Gewestelijke finale Driebanden kl 1e klasse te Groningen
-  17 t/m 19    - District finale Libre kl 2e klasse bij De Klaampe te Westerhaar
-  17 t/m 19    - Gewestelijke finale Driebanden kl Hft klasse bij De Viersprong te Nieuw Amsterdam
Januari:
- 07 t/m 09     - District finale Libre kl 1e klasse bij Carambole te Daarlerveen
- 07 t/m 09     - Nationale finale Driebanden kl 3e klasse te Doetichem
- 07 t/m 09     - Gewestelijke finale Libre Dames kl tot 2e klasse te Sneek
- 14 t/m 16     - Nationale finale Driebanden kl 2e klasse te Haarlem
- 14 t/m 16     - Gewestelijke finale Libre kl 4e klasse te Hattem
- 21 t/m 23     - District finale Driebanden Gr 1e klasse bij Carambole te Daarlerveen
- 21 t/m 23     - Nationale finale Driebanden kl 1e klasse te Roosendaal
- 21 t/m 23     - Gewestelijke finale Libre kl 3e klasse te Groningen
- 28 t/m 30     - District finale bandstoten 3e klasse bij Mans Genoeg te MariŽnberg     
- 28 t/m 30     - Gewestelijke finale Libre kl 2e klasse bij BV Padberg te Dedemsvaart
- 28 t/m 30     - Nationale finale Libre Dames kl tot 2e klasse te Groenlo
Februari:
-  04 t/m 06    - Nationale finale Driebanden kl Hft klasse te Boxtel
-  04 t/m 06    - Gewestelijke Libre kl 1e klasse te Sneek
-  11 t/m 13    - Nationale finale Libre kl 4e klasse bij de Klaampe te Westerhaar
-  18 t/m 20    - District finale bandstoten 2e klasse bij Harwig te Den Ham
-  18 t/m 20    - Gewestelijke finale Libre kl Hft klasse bij HBC te Hoogeveen
-  18 t/m 20    - Nationale finale Libre kl 3e klasse te Alkmaar
-  25 t/m 27    - District finale bandstoten 1e klasse bij BV Padberg te Dedemsvaart
-  25 t/m 27    - Gewestelijke finale Driebanden Gr 1e klasse te Winschoten
Maart:
-  04 t/m 06    - Gewestelijke finale Driebanden Gr Overgangs klasse bij Mans Genoeg te MariŽnberg
-  04 t/m 06    - Nationale finale Libre kl 2e klasse te Nederweert  
-  04 t/m 06    - Gewestelijke finale bandstoten 3e klasse te Leeuwarden
-  11 t/m 13    - Nationale finale Libre kl 1e klasse te Heemstede
-  18 t/m 20    - Nationale finale Libre kl Hft klasse bij HBC te Hoogeveen
-  18 t/m 20    - Gewestelijke finale bandstoten 2e klasse te Steenwijk
-  25 t/m 27    - Nationale finale Kader 38/2 extra klasse te Wijchen
-  25 t/m 27    - Nationale finale Driebanden Gr 1e klasse te Siebengewald
-  25 t/m 27    - Gewestelijke finale bandstoten 1e klasse te Assen
April:
-  08 t/m 10   - Gewestelijke finale Bandstoten Hfd klasse bij Phoenix te Coevorden
-  08 t/m 10   - Nationale finale Driebanden Gr Overgangs klasse te Wijchen
-  08 t/m 10   - Nationale finale bandstoten 3e klasse te Leusden
-  22 t/m 24   - Nationale finale bandstoten 2e klasse te Eijsden
Mei:
- 29/04 t/m 1/5    - Nationale finale bandstoten 1e klasse te Warmenhuizen
- 13 t/m 15    - Nationale finale bandstoten Hfd klasse te Zevenar


Klik hieronder voor de Klasse

Kader 38/2
Extra klasse
 

LIBRE-KLEIN 
4e klasse
   
3e klasse
   
2e klasse
   
1e klasse
   
Hoofdklasse

Dames 2e klasse